Sisse Gelinlik Hakkında

Sisse Gelinlik, 1975 yılında İstanbul, Bakırköy’de kurulmuştur.
Kurulduğu yıldan bu yana gelinlik sektöründe Platino Sposa adıyla toptancı olarak faaliyet gösteren Sisse Gelinlik, 2012’nin son çeyreği itibariyle perakende sektörüne de hızlı ve çarpıcı bir giriş yapmıştır. Uzun yıllardır toptancı olarak edindiği tecrübe ve sektördeki önemli konumu ile, perakende sektöründe de başarısını sürdürme ve katlama konusunda iddialıdır.
Sisse Gelinlik, Türkiye çapında neredeyse tüm şehirler için gelinlik üretimi yapmaktadır ve bununla da yetinmeyip dünyanın birçok önemli ülkesine ihracat yapmaktadır. İhracat yaptığı ülkeler arasında; Arap Ülkeleri (Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Fas, Filistin, Irak, Katar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Umman, Ürdün, Yemen vb.) ve Avrupa Ülkeleri (İtalya, Almanya, İngiltere, Portekiz, Avusturya, Rusya, Fransa, Norveç vb.) bulunmaktadır ve bu skala her geçen gün daha da genişlemektedir.
Sisse Gelinlik’in öncelikli hedefi, Türkiye ve dünya çapındaki bilinirliğini her geçen gün daha da arttırmak ve alanında bir dünya markası haline gelmektir. Yaptığı işler yapacaklarının teminatı olduğundan, bu hedef Sisse Gelinlik için gerçekleşmesi olası bir hedeftir.